Telemecanique XUB9ANANM12
Telemecanique Sensors Retroreflective Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 2 m Detection Range
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUB9ANANM12.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-83.72%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2021-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Photoelectric Sensor Retro-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 3m 4-Pin
Retroreflective Photoelectric Sensor, 3000mm Max, Rectangular, Board Mount
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUB9ANANM12 fournies par ses distributeurs.
PHOTOELECTRIC SENSOR, 0m to 2m, NPN, NO; Sensing Range:0m to 2m; Output Current:100mA; Sensor Output:PNP, NO; Supply Voltage Range DC:12V to 24V
PHOTOELECTRIC SENSOR, 2M, NPN; Sensing Range Max:2m; Sensing Method:Polarized Retroreflective; Sensor Output:NPN; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Volta