Telemecanique XUB1ANANM12
Telemecanique Sensors Retroreflective Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 4 m Detection Range
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUB1ANANM12.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
Datasheet12 pagesIl y a 15 ans
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
OmronE3Z-R86
Omron Retroreflective Photoelectric Sensor, Rectangular Sensor, 4000 mm Detection Range
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON PNP 2.5cm 12V to 24V 4-Pin
Proximity sensor, inductive, M8, shielded, 2 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUB1ANANM12 fournies par ses distributeurs.
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XUB1ANANM12
PHOTOELECTRIC RETROREFLECTIVE 18MM PLASTIC, 12-24VDC, 4M, NPN, DARK , NO, M12
photo-electric sensor - XUB - reflex - Sn 4m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Reflected NO NPN 5.5m
Sensor, Retro-reflex M18 Sr 4m, M12 Conn
RS APAC
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XUB
DISTANCE PHOTOELECTRIC SENSOR, 4M, NPN; Sensing Range Max:4m; Sensing Method:Reflex; Sensor Output:NPN-NO; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC M