Telemecanique XUB0BNSNM12
Photoelectric Sensor 18Mm Npn Xub Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUB0BNSNM12
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUB0BNSNM12.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUB0BNSNM12 fournies par ses distributeurs.
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUB0BNSNM12
BACKGROUND SUPPRESSION, DIFFUSE, RETRO-REFLECTIVE, THROUGH BEAM(RECEIVER)PES
TELEMECANIQUE SENSORS XUB0BNSNM12 Photo-electric sensor-XUB-multi-Sn
Telemecanique Sensors Multimode Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 120 mm → 15 m Detection Range
Photoelectric Sensor Diffuse NO/NC NPN 0.9m
Sensor, Multi, M18, Sr 0-20m M12 conn
0mm Min, 20000mm Max, Cylindrical
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XU
15FT RANGE METAL BARREL M12 QD
DISTANCE PHOTOELECTRIC SENSOR, 20M, NPN; Sensing Range Max:20m; Sensing Method:Through Beam; Sensor Output:NPN; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage