Telemecanique XU9N18PP341D
Photoelectric Sensor 18Mm Ss Pnp Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XU9N18PP341D
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XU9N18PP341D.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+600%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginFrance
Introduction Date2021-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XU9N18PP341D fournies par ses distributeurs.
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XU9N18PP341D
Retroreflective Photoelectric Sensor, 0mm Min, 3000mm Max, Cylindrical
photo-electric sensor - XU9 - polarised - Sn 2m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Polarized Reflected NO/NC PNP 3m
Schneider PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM SS PNP
PHOTOELECTRIC SENSOR, 2M, PNP; Sensing Range Max: 2m; Sensing Method: Polarized Retroreflective; Sensor Output: PNP; Product Range: OsiSense XU Series; Connection Method: M12 Connector; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)