Telemecanique XS7E1A1PAL10
Proximity Sensor Sz E DC PNP XS7 | Telemecanique Sensors XS7E1A1PAL10
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XS7E1A1PAL10.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 7 ans
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS7E1A1PAL10 fournies par ses distributeurs.
Proximity switch, Surface mounting, 1 Form A (N/O), 100 mA, Detection range 10 mm, XS7E1A1PAL10
Proximity Sensor Inductive NO PNP 1cm 12V to 24V
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS7E1A1PAL10
Inductive Sensor, 0mm Min, 8mm Max, Flush Mount