Telemecanique XS630B1MAU20
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 30 mm Dia., Brass, 1/2 in Connector, 2 Wires, Shielded
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XS630B1MAU20.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 9 ans
Datasheet142 pagesIl y a 15 ans
Electro Sonic
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-37.53%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Proximity Sensor Inductive NO NPN 1.5cm 10V to 32VDC 4-Pin
Proximity Sensor NC PNP 1.5cm 10V to 32V 4-Pin
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18 UNSH, NPB, 16MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS630B1MAU20 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor Inductive NO 1.5cm 24V to 240V
INDUCTIVE SENSOR, M30, 15MM RANGE FLUSH, 2 WIRE AC/DC NO, 1/2" 3 PIN CONNECTOR
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 8MM TO 15MM, 24V TO 240V; Sensor Input:Inductive; Sensing Range:8mm to 15mm; Supply Voltage Range DC:24V to 240V; Supply Voltage Range AC:24V to 240V
INDUCTIVE SENSOR, 15MM, SPST-NO, 264V; Sensing Range Max: 15mm; Thread Size - Metric: M30; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 20V; Supply Voltage DC Max: 264V; Product Range: OsiSense XS 630 Series; SVHC: No SVHC (1