Telemecanique XS530BSCAL08M12
Proximity Sensor Inductive NO 1cm 12V to 24V
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS530BSCAL08M12 fournies par ses distributeurs.
inductive sensor XS5 M30 - L62mm - brass - Sn10mm - 12..24VDC - M12
Inductive Sensor, 0mm Min, 8mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Proximity Sensor 30mm DC NO