Telemecanique XS518B1CAL08M12
Inductive Proximity Sensor , XS5 M18 Inductive Sensor, Brass Sensor
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS518B1CAL08M12 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor Inductive NO 5mm 12V to 48V
Inductive Sensor, 0mm Min, 4mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M18, 5 mm Detection, 2-Wire NO, 12 → 48 V dc
2 WIRE DC INDUCTIVE SNSR REMOTE
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 5MM, 48V; Sensing Range Max: 5mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 48V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2