Telemecanique XS512B1PBM12
TELEMECANIQUE SENSORS XS512B1PBM12 Proximity Sensor 12Mm Dc Pnp Xs5
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XS512B1PBM12.
Newark
Datasheet6 pagesIl y a 0 an
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+34.62%
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS512B1PBM12 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor Inductive NC PNP 2mm 12V to 24VDC
PROXIMITY SENSOR, 12MM, 2MM S/D, PNP, NC, M12, XS500 SERIES
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 0 to 2.5MM, 12 to 24 VDC; Sensor Input:Inductive; Sensing Range:0 to 2.5mm; Frequency Response Range:5 kHz; Supply Voltage Range DC:12V to 24V ;RoHS Compliant: Yes
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 24VDC; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:M12 x 1; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (12-Jan