Telemecanique XS2N12NC410
Inductive Sensor , XS2 M12 Brass Sensor, SN4MM Proximity Sensor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XS2N12NC410.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XS2N12NC410 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor Inductive NO/NC NPN 4mm 12V to 24V
Inductive Sensor, 0mm Min, 3.2mm Max, Cylindrical, Non Flush Mount
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS2N12NC410
INDUCTIVE SENSOR 24VDC 200MA XS
Ind Prox Sensor, 4Mm, Npn/No/Nc, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:4Mm; Sensor Output Type:Npn/Spst-No/Spst-Nc; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V; Thread Size - Metric:M12 X 1 Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS2N12NC410