TE Connectivity W58-XB1A4A-20
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 20 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
element14 APAC
TE Connectivity
Master Electronics
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-31.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCMB-203-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 20A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-153-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Black; Push-To-Reset; 15A; Indicator Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity W58-XB1A4A-20 fournies par ses distributeurs.
Circuit Breaker, Thermal, 1P, 250V, 20A; Product Range:W58 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W58-XB1A4A-20
W58-XB1A4A-20=W58 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W58-XB1A4A-20 | Internal Number: 1-1393249-2 | TE Connectivity | Potter & Brumfield