TE Connectivity W51-A152A1-20
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
Future Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity W51-A152A1-20 fournies par ses distributeurs.
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC / Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC
Circuit Breaker, Thermal Magnetic, 1P, 250V, 20A; Product Range:W51 Series; Current Rating:20A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating Vdc:50V; Voltage Rating Vac:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W51-A152A1-20
W51-A152A1-20=CKTBKR,THERM,ROC Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Trip-Free - Switchable Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 125 VAC Thermal Trip-Free - Switchable Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W51-A152A1-20 | Internal Number: 4-1423673-2 | TE Connectivity |