TE Connectivity W33-T1N1Q-15
Thermal Circuit Breaker, 2 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
LTB Date2025-04-28
LTD Date2025-05-06
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Pièces détachées
Sensata / AirpaxPP21-2-15.0A-OA-S
CIRCUIT BREAKER MAGNETIC-HYDRAULIC 15A 250VAC 65VDC PUSH-PULL PLUNGER UL1077
Sensata / AirpaxAPL1-1-52-123-M
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 12A
Sensata / AirpaxAPL1-1-51-153-AM
Circuit Breaker Magnetic 1Pole 15A 65VDC
Carling TechnologiesDG1-B0-34-615-131-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC/65VDC
Circuit Breaker, FAZ Series, 16A, 1 Pole, 277/480V AC, 15kA at 240/415V AC, B Curve
ABB ControlS201U-K16
CIRCUIT BREAKER, BRANCH CIRC. PROTECTION, K CURVE, 1-P, 16A, 10KA, 240VAC, UL489
Sensata / AirpaxR21-4-15.0A-B161CV-V
Circuit Breaker Magnetic 2Pole 15A
ABB ControlS201U-K15
Circuit Breaker, 1-P, 15A/240VAC, K, UL489 Listed, 10KAIC, DIN Mount
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity W33-T1N1Q-15 fournies par ses distributeurs.