TE Connectivity W23-X1A1G-30
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 30 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
element14 APAC
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-24.07%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity W23-X1A1G-30 fournies par ses distributeurs.
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 30A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 30A 240VAC/50VDC 2-Pin
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 30A; Product Range:W23 Series; Current Rating:30A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:240VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel
W23-X1A1G-30=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-30 | Internal Number: 7-1393246-1 | TE Connectivity | Potter & Brumfield