TE Connectivity W23-X1A1G-15
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Master Electronics
TE Connectivity
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Carling TechnologiesCMB-163-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 16A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity W23-X1A1G-15 fournies par ses distributeurs.
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 15A 240VAC/50VDC 2-Pin
Circuit Breaker, W2 Series, 15A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 15A; Product Range:-; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:50VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel; Approval Bodies:CSA; Approval Category:UL
W23-X1A1G-15=W23/W31- Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-15 | Internal Number: 6-1393246-6 | TE Connectivity | Potter & Brumfield