TE Connectivity TRF250-180U
PTC Resettable Fuse 0.18A(hold) 0.65A(trip) 100VDC 3A 0.9W 2s 0.8Ohm Radial 9 X 3.8mm Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Best SourceTRF250-180U1 004
21h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity TRF250-180U.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Electro Sonic
Mouser
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2009-09-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inrush current limiters include PTC and NTC Thermistors.
TE ConnectivityRXEF020
PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 72V 0.41W 2.2s 1.83Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
Thermistor NTC 4 Ohm 15% 2-Pin Radial Bulk
Icl Ntc Thermistor, 4Ohm, 6A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57213P0409M351
NTPAA series 3.9ohm +/-15% Thermistor-NTC Inrush Current Limiters
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity TRF250-180U fournies par ses distributeurs.
Telecommunications and Networking Device 10A 100VDC 0.9W 180mA Through Hole
Radial Lead Resettable Fuses 10Arms 100Vdc MAX 250Vrms MAX