TE Connectivity T9AS1D22-110
Power Relay 110VDC 30A SPST-NO( (32.51mm 27.43mm 27.94mm)) THT
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 1 an
Farnell
JRH Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1-1393210-2
Electromechanical Relay 110VDC 12.1KOhm 30A SPST-NO (32.51x27.43x20.4)mm THT Industrial Relay
TE Connectivity / AMP1-1393209-1
Power Relay 110VDC 30A SPST-NO(32.26mm 27.43mm 20.4mm) THT
TE Connectivity6-1419102-0
Relay; E-Mech; Power; SPST-NO; 30A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 240AC; Flange Mnt
PanasonicJTV1AS-PA-12V
Surge withstand voltage: 6kV 1a/1c 30A power relays | RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(30.5mm 24.13mm 17.27mm) THT
PanasonicJTV1AS-PA-24V
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(31.9x26.9x20.2)mm THT
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity T9AS1D22-110 fournies par ses distributeurs.
Power Relay 110VDC 30A SPST-NO(32.51x27.43x27.94)mm THT
Electromechanical Relay SPST-NO 30A 110VDC 12.1KOhm Through Hole
General Purpose Relays T9As1D22-110=Relay Qc/Pc |Amp Te Connectivity 1-1419104-6
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.009A (Coil), 110VDC (Coil), 1000mW (Coil), 30A (Contact), 28VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount
POWER RELAY, SPST-NO, 30A, 110VDC, THT; Contact Configuration:SPST-NO; Coil Voltage:110VDC; Contact Current:30A; Product Range:T9A Series; Relay Mounting:Through Hole; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:277V; Re
T9AS1D22-110 Relay & Contactor Type: General Purpose Power Relay Current Type: DC Coil Magnetic System: Monostable Contact Arrangement: 1 Form A SPST-NO Contact Current Rating: 30 A General Purpose Power Relay DC Monostable 1 Form A SPST-NO | PCB Power Relay: 30 Amp & Monostable Dc | Part Number: T9AS1D22-110 | Internal Number: 1-1419104-6 | TE Connectivity | Potter & Brumfield