TE Connectivity T9AS1D12-22
Power Relay SPST-NO 277VAC 22VDC PC Pin Through Hole Box/Tray
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity T9AS1D12-22.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 19 ans
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityT9AV1D12-22
Power Relay 22VDC 30A SPST-NO (32.51mm 27.43mm 20.4mm) THT