TE Connectivity RQ73C1E432RBTD
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 432ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Upverter
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
JRH Electronics
TE Connectivity
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RQ73C1E432RBTD fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0402 432 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
RESISTOR, 432R, 0.063W, THIN FILM, 0402;
RQ 0402 432R 0.1% 10PPM 5K RL Resistance Value: 432 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 432 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RQ73C1E432RBTD | Internal Number: 2176363-1 | TE Connectivity | Holsworthy