TE Connectivity RP73PF1E102KBTDF
Res Thin Film 0402 102K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
IHS
Sager Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RP73PF1E102KBTDF fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 102000ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 102k Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Special Order: RP 1E 0.1W 102K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 102K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 102K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E102KBTDF | Internal Number: 8-2176312-9 | TE Connectivity | Holsworthy