TE Connectivity RN73C2A549RBTG
Res Thin Film 0805 549 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD Medical Cut Tape
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 9 ans
Farnell
TE Connectivity
JRH Electronics
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRT0805BRB07511RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 511ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB5490V
Res Thin Film 0805 549 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 549ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP1879273-7
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 549ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07549RL
TE ConnectivityRN73C2A511RBTDF
Res Thin Film 0805 511 Ohm 0.1% 1/10W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN73C2A549RBTG fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 549Ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, -10, 10Ppm/Cel, Surface Mount, 0805
THIN FILM RESISTOR, 549 OHM, 100mW, 0.1%
Resistor, Thin Film, Res 549 Ohms, Pwr-Rtg 0.1 W, Tol 0.1%, SMT, 0805 | TE Connectivity RN73C2A549RBTG
Thin Film Resistor, 549 Ohm, 100Mw, 0.1%; Rango De Producto:Serie Rn73; Resistencia:549Ohm; Potencia Nominal:100Mw; Tolerancia De Resistencia:± 0.1%; Tensión Nominal:100V; Tipo De Resistencia:0805 [2012 Metric]; Núm. De Contactos:2 |Holsworthy Te Connectivity RN73C2A549RBTG
Special Order: RN 0805 549R 0.1% 10PPM CUT LE Resistance Value: 549 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 549 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C2A549RBTG | Internal Number: 1676373-1 | TE Connectivity | Holsworthy