TE Connectivity RN73C1J348KBTD
Res Thin Film 0603 348K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Pad SMD T/R Medical
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet8 pagesIl y a 9 ans
IHS
Farnell
TE Connectivity
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN73C1J348KBTD fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, 0603
电阻, 348K, 0.1%, 0.063W, 0603, 薄膜;