TE Connectivity RN242-1-02-33M
Common Mode Chokes / Filters 1A 33mH 810mOhm Vertical Choke
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+77.89%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN142-1-02-33M
Common Mode Chokes / Filters 1A 33mH 810mOhm Horizontal Choke
TE ConnectivityRN114-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-0.5-02
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN242-1-02-33M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 1A 0.81Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 33Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:33Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN242-1-02-33M
RN242-1-02-33M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN242-1-02-33M | Internal Number: 816577-SF | TE Connectivity | Schaffner