TE Connectivity RN216-1-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1A 10mH 210mOhm Vertical Choke
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-1-02-3M0
Common Mode Chokes Dual 3000uH 10kHz 1A 0.21Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN116-1-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1A 10mH 210mOhm Horizontal Choke
Wurth Elektronik744230181
50V 125V 400mA 2 220nH 180¦¸@ 100MHz 210m¦¸ 0603 , 1.6mm*850¦Ìm*1.2mm
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN216-1-02-10M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.21Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 10Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN216-1-02-10M
RN216-1-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN216-1-02-10M | Internal Number: 815714-SF | TE Connectivity | Schaffner