TE Connectivity RN214-1-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Farnell
TME
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-49.74%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN114-1-02-15M
TE ConnectivityRN216-0.8-02-27M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 370mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 6.8 mH, 1.3 A
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN214-1-02-15M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 1A 15mH 370mOhm Vertical Choke
Filter, Common Mode, 15Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-1-02-15M
RN214-1-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-1-02-15M | Internal Number: 816554-SF | TE Connectivity | Schaffner