TE Connectivity RN142-6-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 6A 1.8mH 20mOhm Horizontal Choke
Production
Demande un échantillonFiche technique
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Farnell
TME
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+55.82%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN242-6-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 6A 1.8mH 20mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes Dual 190Ohm 100MHz 5A 20mOhm DCR SMD Embossed T/R
TE ConnectivityRN143-6-02-1M8
Common Mode Chokes Dual 1800uH 10kHz 6A 0.02Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 250 Ohm, 5 A, 5mm x 5mm x 2.35mm
Common Mode Chokes Dual 150Ohm 100MHz 5A 0.02Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRS514-4-02
SCHAFFNER RS514-4-02 Surface Mount Power Inductor, RS514 Series, 8 H, 4 A, 0.02 ohm, 22 MHz
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN142-6-02-1M8 fournies par ses distributeurs.
Filter, Common Mode, 1.8Mh, 6A, Rad; Dc Current Rating:6A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN142-6-02-1M8
Choke, Common Mode, 1.8 mH, 6 A
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
RN142-6-02-1M8, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RN142-6-02-1M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN142-6-02-1M8 | Internal Number: 816525-SF | TE Connectivity | Schaffner