TE Connectivity RN122-4-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.8mH 42mOhm Horizontal Choke
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
TME
Tendance sur 3 mois:
-100%
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Choke, Common Mode, 400 Ohm, 2.1 A, 4mm x 4mm x 1.4mm
TE ConnectivityRN214-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN114-3-02-2M0
Common Mode Chokes / Filters 3A 2mH 52mOhm Horizontal Choke
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 56mΩ 5.00 x 5.00mm CHOKE_5X5MM_SM OriginalμH 2A 1.4KΩ 2.35mm
TE ConnectivityRN114-4-02-1M5
Common Mode Chokes / Filters 4A 1.5mH 34mOhm Horizontal Choke
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN122-4-02-1M8 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 1800uH 10kHz 4A 0.042Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 1.8Mh, 4A, Rad; Dc Current Rating:4A; Product Range:Rn Series; Inductance:1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN122-4-02-1M8
RN122-4-02-1M8 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN122-4-02-1M8 | Internal Number: 816519-SF | TE Connectivity | Schaffner