TE Connectivity RN116-2-02-3M3
Common Mode Chokes / Filters 2A 3.3mH 70mOhm Horizontal Choke
Tendance sur 3 mois:
+20.96%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN202-2-02-1M1
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.1mH 70mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-2-02-1M1
Ind Common Mode Choke 1.1mH 2A 70mOhm -30% to 50% 4-Pin Radial
TE ConnectivityRN212-2-02-1M0
Common Mode Chokes / Filters 2A 1mH 70mOhm Vertical Choke
Wurth Elektronik7448640395
Common Mode Choke, 820Uh, 2.6A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 7448640395
Yageo GroupSS30V-400021
Ind Common Mode Choke 2.1mH 4A 0.07 Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Dual Line 1.4 kOhm 2 A 56 mOhm DCR Wirewound Chip Common Mode Choke Coil
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN116-2-02-3M3 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 2A 0.07Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 3.3Mh, 2A, Rad; Dc Current Rating:2A; Product Range:Rn Series; Inductance:3.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN116-2-02-3M3
RN116-2-02-3M3 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN116-2-02-3M3 | Internal Number: 815708-SF | TE Connectivity | Schaffner