TE Connectivity RN116-2-02-2M2
Common Mode Chokes / Filters 2A 2.2mH 66mOhm Horizontal Choke
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN216-2-02-2M2
Common Mode Chokes / Filters 2A 2.2mH 66mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN114-2.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 2.5A 0.063Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-2-02-1M8
Common Mode Chokes / Filters 2A 1.8mH 74mOhm Horizontal Choke
Dual Line 1.4 kOhm 2 A 56 mOhm DCR Wirewound Chip Common Mode Choke Coil
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes 900Ω@100MHz 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 2.00mm 2A 60mΩ 900Ω
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN116-2-02-2M2 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 2.2mH 10kHz 2A 0.066Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 2.2Mh, 2A, Rad; Dc Current Rating:2A; Product Range:Rn Series; Inductance:2.2Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN116-2-02-2M2
RN116-2-02-2M2 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN116-2-02-2M2 | Internal Number: 815709-SF | TE Connectivity | Schaffner