TE Connectivity RN112-0.6-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.6A 0.49Ohm DCR Thru-Hole
Master Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
TE ConnectivityRN212-0.6-02-15M
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
TE ConnectivityRN102-0.6-02-4M4
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.6A 4.4MH 380MOHM HORIZONTAL RN SERIES
TE ConnectivityRN202-0.6-02-4M4
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 4.4mH 380mOhm Vertical Choke
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN112-0.6-02-15M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 15mH 490mOhm Horizontal Choke
Common Mode Choke, 15 mH, 600 mA, RN Series, Radial
Filter, Common Mode, 15Mh, 0.6A, Rad; Dc Current Rating:600Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN112-0.6-02-15M
Current-compensated Choke 15mH, 300VAC, 600mA
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN112-0.6-02-15M, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RN112-0.6-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN112-0.6-02-15M | Internal Number: 816490-SF | TE Connectivity | Schaffner