TE Connectivity RN112-0.5-02-18M
Ind Common Mode Choke 18mH 0.5A 1100m Ohm -30%/50% Wirewound 4-Pin Radial Box
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+36.69%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN102-0.3-02-12M
Common Mode Chokes Dual 12000uH 10kHz 0.3A 1.1Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-0.3-02-12M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 12mH 1100mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 18mH 1100mOhm Vertical Choke
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN112-0.5-02-18M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.1Ohm DCR Thru-Hole
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.5A 18MH 1100MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 18Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN112-0.5-02-18M
RN112-0.5-02-18M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN112-0.5-02-18M | Internal Number: 815694-SF | TE Connectivity | Schaffner