TE Connectivity RD7137-25-1M3
Common Mode Chokes Triple 1300uH 1kHz 25A 0.00445Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
JRH Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+7.94%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
API DelevanCM9900-125
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.88A, 4 Pin(s)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RD7137-25-1M3 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 25A 1.3mH/path CURRENT-COMPENSATED
CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1301 UH, -30 - +50%, 25A IDC, 4.45MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 25A, 1.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD7137-25-1M3
Choke, Common Mode, 1.3 mH, 25 A