TE Connectivity RC112-0.7-4M7
Common Mode Chokes / Filters RC112 Common Mode Choke 250VAC, 0.7A, 4.7mH, Horizontal
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Newark
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RC112-0.7-4M7 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Choke, 4.7Mh, 0.7A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RC112-0.7-4M7
Common Mode Chokes Dual 4700uH 10kHz 0.7A 0.44Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 4.7 mH, 700 mA
Single Phase EMI Filter, 250V, 0-400HzHz
RC112-0.7-4M7, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RC112-0.7-4M7 Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .7 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .7 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RC112-0.7-4M7 | Internal Number: 819702-SF | RC112-0.7-4M7 Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .7 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .7 A PCB Terminal PD2 | Part# RC112-0.7-4M7 | Schaffner