TE Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Plug
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Sager Electronics
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date1994-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity331350
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
TE Connectivity2-5329445-1
Amphenol RF102-799-48
connector, rf coaxial, 1.0/2.3 straight plug, crimp-solder, for Lmr240 cable
Amphenol RF000-68175-1004
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB fournies par ses distributeurs.
CONNECTOR CRIMP 50 OHMS STRAIGHT COAXIAL BNC GOLD PLUG BRASS TEFLON SILVER
Detector Switch, Spst-No, 30Vdc, Smd; Product Range:Jjk Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Terminals:Smd; Contact Current Max:100Ma; Contact Voltage Dc Nom:30V; External Height:8Mm; External Width:3Mm; External Rohs Compliant: Yes |Alcoswitch Te Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
DET SW6.3X3.0X8.0 GW VERT. NO AG TB Contact Current Rating: 100 mA Actuator Style: Extended, Top Actuator Operating Function: Off (On) Contact Base Material: Copper Alloy Switch Contact Plating Material: Silver Tactile Switch | 100 mA Extended, Top Actuator Off (On) Copper Alloy | Part Number: JJKV0UG1300NOPPRTB | Internal Number: 2331350-1 | TE Connectivity | ALCOSWITCH