TE Connectivity HDP26-24-23SE-L017
DEUTSCH 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging Coupling Nut
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 1 an
JRH Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2009-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity HDP26-24-23SE-L017 fournies par ses distributeurs.
Circular Housing Plug 23 Position Socket Contact Cable Mount
Avnet Japan
ConnCircular SKT 23 POSCrimp STCable Mount 23 Terminal 1 Port Bulk
Circular Connector, 23 Contact(s), Female
Automotive Connector Housing, HDP20 Series, Plug, 23 Ways
DEUTSCH AUTOMOTIVE;CONN PLUG HSNG FMALE 23POS INLIN
DEUTSCH HDP20 23 Way Black Plug Connector
Deutsch HDP26-24-23SE-L017 自動車用コネクタ
AUTOMOTIVE HOUSING, PLUG, 23POS, 13A;
CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE
Automotive Housing, Plug, 23Pos, 13A; Product Range:Hdp20 Series; Gender:Plug; No. Of Positions:23Positions; For Use With:Amp Hdp20 Series Size 16 Socket Contacts; Connector Body Material:Nylon (Polyamide), Glass Filled Body Rohs Compliant: Yes |Deutsch Te Connectivity HDP26-24-23SE-L017
PLG, 23P, BLK, E, RNG, 16, S Nominal Voltage Architecture: 48 V 12 V 24 V Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Connector System: Wire-to-Panel Mating Pin Diameter: 1.6 mm Mating Pin Diameter: .063 in Deutsch Hdp20 Housing | 48 V Housing for Female Terminals | Part Number: HDP26-24-23SE-L017 | Internal Number: HDP26-24-23SE-L017 | Alias Number: ZPF000000000131037 | 1.6 mm | TE Connectivity | DEUTSCH