TE Connectivity FSMIJ61BA04
Te Connectivity / Alcoswitch FSMIJ61BA04 Tactile Switch, Spst-no, 0.05A, 12V, Thnew
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity FSMIJ61BA04.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Sager Electronics
JRH Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2016-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityFSMIJ61AA04
Switch Tactile OFF (ON) SPST Rectangular Button PC Pins 0.05A 12VDC 500000Cycles 0.98N Thru-Hole
TE ConnectivityFSMIJ61AG04
TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH FSMIJ61AG04 TACTILE SWITCH, SPST-NO, 0.05A, 12V, THNew
TE ConnectivityFSMIJ61AR04
Keypad Switch, 1 Switches, SPST, Momentary, 0.05A, 12VDC, 0.98N, Solder Terminal, Panel Mount
E-SwitchTL1105F100Q
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.05A 50VDC 0.98N Thru-Hole
E-SwitchTL1105SF100Q
E-SwitchTL1105AF100Q
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 0.98N Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FSMIJ61BA04 fournies par ses distributeurs.
Keypad Switch, 1 Switches, SPST, Momentary-tactile, 0.05A, 12VDC, 0.98N, 6 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
Tactile Switch SPST-NO 0.98N 6.1 x 6.1mm
6X6 ILLUMINATED;TACTILE;THROUGH-HOLE;100GF;HI;SOFT ORANGE;ALCOSWITCH;1-2213818-3
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 0.05A, 12V, TH; Illumination: Illuminated; Contact Voltage DC Nom: 12V; Contact Current Max: 50mA; Operating Force: 100gf; Switch Terminals: Through Hole; Product Range: FSMIJ Series
6X6 ILL TACT THT 100GF HI SOFT ORANGE Actuator Style: Rectangular Operating Function: Off (On) Contact Base Material: Brass Switch Contact Plating Material: Silver Contact Current Rating: 50 mA Rectangular Off (On) Brass Silver | Tactile Switch With Dome Switch | Part Number: FSMIJ61BA04 | Internal Number: 1-2213818-3 | TE Connectivity