TE Connectivity FN5040-260-99
Power Line Filters 260A 0.2mH OUT FLTR Frequency Inverters
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-06-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-12-31
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN5040-260-99 fournies par ses distributeurs.
FN 5040 SERIES 500 V AC 260A 3 (MIN)KHZ SINUSOIDAL FILTER
Sine Wave Output Filter Ip00, 500Vac, 260A
Three Phase EMI Filter, 525V, 3KHzHz
LINE FILTER 260A CHASSIS MOUNT