TE Connectivity FN354-25-47
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 25A 400VAC Quick Connect Flange Mount
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity FN354-25-47.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Master Electronics
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Quick Connect"
Fuse Block 300VAC/DC 30 A 2P Spring Clip Thermoplastic Quick Connect
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Solder Lug"
Littelfuse03540901ZXGY
354 OMNI-BLOK Series - 354 Series - OMNI-BLOK® Fuse Block for 3AG Fuses, Molded Base, RoHS
Littelfuse03540001ZXGY
FUSE BLOCK, 600VDC/VAC, 30A, 1P, SOLDER, FOR 3AB/AG FUSES, 354 000 SERIES
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN354-25-47 fournies par ses distributeurs.
3-PHASE 25 A INPUT HIGH ATTENUATION FILTER STRIP TERMINAL BLOCK
Power Line Filters 25A 3-PHASE
Three Phase EMI Filter, 440V, 60HzHz
3 Phase & Neutral Filter 440VAC 25A
Filter, 3-Phase, 28A, 440/250Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Fn 354 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN354-25-47