TE Connectivity FN3311IT-1500-99-C18-R5
3 Phase Busbar Filter It 500Vac, 1500A, 68Nf, 1Mohm |Schaffner FN3311IT-1500-99-C18-R5
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3311IT-1500-99-C18-R5 fournies par ses distributeurs.
Three Phase EMI Filter, 300V, 0-60HzHz