TE Connectivity FN3288-63-53-C21-R65
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 63A, STB Terminal 53, Cy 220nF
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3288-63-53-C21-R65 fournies par ses distributeurs.
3-PHASE 55 A INPUT FILTER WIRE LEAD LOW LEAKAGE
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 530V/305VAC 63A CHAS