TE Connectivity FN3288-100-35-C17-R65
Power Line Filter 0 to 60Hz 100A 530/305VAC Terminal Block Chassis Mount
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3288-100-35-C17-R65 fournies par ses distributeurs.
3-PHASE 100 A INPUT FILTER SAFETY TERMINAL BLOCK LOW LEAKAGE
3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480Vac, 100A, Stb Terminal 35, Cy 47Nf Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-100-35-C17-R65
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 530/305VAC 100A CHAS
FN3288-100-35-C17-R65 Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-100-35-C17-R65 | Internal Number: 820829-SF | FN3288-100-35-C17-R65 Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-100-35-C17-R65 | Schaffner