TE Connectivity FN3287-125-35-C33-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 125A 760VAC Terminal Block Flange Mount
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3287-125-35-C33-R65 fournies par ses distributeurs.
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 125A STB TERM 35 CY 3.4UF FN 3287 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 125A, STB Terminal 35, Cy 3.4uF
Box Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 125A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
FN3287-125-35-C33-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 530V, 60Hz
LINE FILTER 530/305VAC 125A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 125A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:125A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3287-125-35-C33-R65
FN3287-125-35-C33-R65 Current Rating: 125 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 125 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-125-35-C33-R65 | Internal Number: 818035-SF | FN3287-125-35-C33-R65 Current Rating: 125 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 125 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-125-35-C33-R65 | Schaffner