TE Connectivity FN3271H-600-99
3 Phase Compact Filter 520Vac, 600A, 3271 |Schaffner FN3271H-600-99
IHS
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-08-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3271H-600-99 fournies par ses distributeurs.
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
FN3271H-600-99 Current Rating: 600 A Input Termination Type: Busbar Output Termination Type: Busbar Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 520 VAC 600 A Busbar Three Phase | TE Connectivity |