TE Connectivity FN3026HP-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A, High Performance
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN3026HP-40-71 fournies par ses distributeurs.
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz
3PH PLASTIC HOUSING FILTER 520
FN3026HP-40-71 Current Rating: 40 A Input Termination Type: Ring Terminal Output Termination Type: Ring Terminal Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 520 VAC 40 A Ring Terminal Three Phase | TE Connectivity |