TE Connectivity FN2660-10-103-C0909
Power Line Filters IEC Single phase filter 1HU 10 A, clamp connector, 4.4nF
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2660-10-103-C0909 fournies par ses distributeurs.
FN2660-10-103-C0909, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase EMI Filter, 250V, 0-60HzHz
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
IEC FILTER 1PH 1HU 10AMP CLAMP
FN2660-10-103-C0909 Current Rating (Max): 10 A Filtering Requirements: Unfiltered Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 350 µA Output Termination Type: Terminal Block Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 200 µA 10 A Unfiltered 350 µA Terminal Block | TE Connectivity |