TE Connectivity FN258-55-07
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 55A 480VAC Terminal Block/Wire Lead Flange Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity FN258-55-07.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
+3.13%
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN258-55-07 fournies par ses distributeurs.
FILTER AC INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 3 PH OP-V 480/277VAC CURR 55A IP20
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz
3 Phase Book Style Filter 480VAC,
Power Line Filters 55A 3-Phase
TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER 12331704
RFI POWER LINE FILTER, 55A, 25.8MA
Rfi Power Line Filter, 55A, 25.8Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:480Vac; Current Rating:55A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Wire Leaded; Product Range:Fn 258 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN258-55-07