TE Connectivity FN2520-20-05-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 20 A, fast-on connectors, 9.4nF
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2520-20-05-C1111 fournies par ses distributeurs.
SINGLE PHASE FILTER 1HU 20A, FASTON CONNECTORS, 9.4NF
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 20A CHAS