TE Connectivity FN2520-15-08-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 15 A, threaded bolt connector, 9.4nF
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2520-15-08-C1111 fournies par ses distributeurs.
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 15A CHAS
FN2520-15-08-C1111 Current Rating: 15 A Input Termination Type: Threaded Stud Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 15 A Threaded Stud .82 mA | TE Connectivity |