TE Connectivity FN2060B-20-08
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 20A, 2-Stage, Screw, <5uA
Tendance sur 3 mois:
-14.29%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2060B-20-08 fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 23A 250V Screw Chassis Mount