TE Connectivity FN2030B-10-07
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 10A, Wire, <5uA
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity FN2030B-10-07 fournies par ses distributeurs.
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz